Катерина Блінова

Мінус 27. Історія схуднення

Ідеальна вага — це мрія багатьох жінок! Але як змусити себе займатися спортом, підібрати дієту, при цьому не зашкодити здоров’ю та й не відмовитися від цього заміру при перших труднощах?

Я була в дуже різній вазі, в дуже. І я розумію стан, коли вже байдуже скільки ти важиш. Немає бажання міряти про новий одяг та вже не відчуваєшь наскільки важко тілу із зайвими кілограмами. А ще я, як ніхто інший знаю, що коли жінка худне або тільки мріє стати стрункою, їй в цей час дуже потрібні підтримка, мотивація й знання. Мені вдалося скинути 27 кг і, відчувши легкість та покращення здоров’я, я вирішила рок тому створити Академію управлінням вагою.

Мене надихнула програма управління вагою в мережі фітнес-клубів FitCurves, яка за 10 років допомогла схуднути понад 150 000 жінкам без стресу та зайвих дієт. Компанія, також, проводила міжнародні дослідження, які лише підтвердили ефективність й безпеку цієї програми. Тому ми інтегрували кращий досвід у свої онлайн марафони, додавши супровід фахівця 24/7 для кожної клієнтки. Адже під час досягнення цілі є важливим, щоб поруч був той, хто в тебе вірить і не дає піддатися ліні.

Кожній жінці, яка до нас звертається, ми допомагаємо розібратися з установками, які заважають їй позбутися від ненависних кілограмів. Це дуже важливо почати зміни саме з очищення свідомості від негативної інформації. І я з досвіду знаю, наскільки важливий комплексний підхід і щоденна допомога у формуванні нових звичок.

Отже, мої особисті 5 порад, які на перший погляд не пов’язані зі стратою ваги, проте допомагають схуднути:

– Полюби своє тіло, так міцно, як до цього його ніхто не любив! Нехай оточуючі відчують цю приємну енергетику прийняття самої себе!
– Займися очищенням свого простору. Викинь все непотрібне з дому, комп’ютера, телефону і найголовніше – з голови.
– Дозволь собі хотіти й мріяти! Випиши свої основні 50 бажань в основних сферах: зовнішність і здоров’я, взаємини, діяльність й реалізація талантів, хоббі та подорожі, багатство.
– Усвідом свої страхи. Напиши, чого ти боїшся, що тебе стримує, які стереотипи утримують від тебе успіх.
– Заміни страхи позитивними установками. Не полінуйся трансформувати кожне побоювання в позитивну афірмацію.

Це тільки здається, що для того щоб мати струнку фігуру, необхідно позбутися зайвих кілограмів. Насправді, все набагато глибше. І наш зовнішній вигляд безпосередньо залежить від того, чим наповнена наша свідомість, від ступені любові та прийняття самих себе.

Здоров’я, краса і витонченість досягаються крок за кроком, не поспішаючи!