Одарченко Ганна

ХТО Я І КИМ ХОЧУ ЗДАВАТИСЯ

Як часто нам хочеться приміряти на себе нову роль. У своїх думках ми бачимо красуню, а в реальному житті, виходить, що абсолютно без поняття – що з чим поєднується; які кольори ваші; що модно і багато іншого. Я люблю подорожувати по профілям моїх віртуальних друзів у соціальних сітях. З 100 відсотків – 80 неспівпадання візуального ряду (*зовнішнього вигляду) і професії! Розумниця, красуня, домоглася всього, а виглядає як звичайний клерк або ж навпаки, «дорого-багато», що відлякує потенційних клієнтів. Незаперечно, кожен фахівець у своїй сфері!

Це правильно! Але дуже часто один або кілька порад можуть змінити ситуацію повністю. Перш за все, рекомендую звертати увагу на колір, пропорції і гармонію в образі. Чому таким важливим є колір? За нашим сприйняттям у кольорі є смак, запах, температура: теплі / холодні. Деяких відтінків ми побоюємося – червоний і чорний, наприклад; до інших хочемо доторкнутися – жовтий, померанчевий; приглушені сірі, коричневі і пастельні відтінки – вселяють в нас спокій; синьо-блакитна гамма – спонукає до спілкування; окремі кольори наштовхують на роздуми або просто споглядання – глибокий фіолетовий, пурпурний, кольору-хамелеон. Так ось, таке ж враження справляємо ми, перебуваючи в одязі того чи іншого відтінку. Чому необхідно знати про пропорції? Це здебільшого стосується фігури. Знання особливостей, а головне достоїнств – вірний шлях справити потрібне враження.

І тепер про ГАРМОНІЮ, вона -царіца всього! Дуже важливо, що б образ був повним. Що б костюм поєднувався з прикрасами, сумка була правильною – вашої форми, макіяж відповідав місцю та часу. Обов’язково обговоримо біжутерію і ювелірні прикраси. У стилістиці багато нюансів. На сторінках “Галактики 40+” я розповім як самим розібратися з цим. Будемо все розбирати в картинках і на конкретних прикладах. Поговоримо про моду, стиль, імідж та себе в світі ХХI століття. Завжди готова прийти на допомогу. Ваш імідж-дизайнер Одарченко Анна.

 

Ілюстрація до тексту: картина “Мамині квіти”, авторка Корнієнко Оксана.