Одарченко Ганна

Мої принципи в роботі.

Я – психолог одягу. Змінюючи ваш зовнішній вигляд, змінюю ваше життя!

Ніколи нікому нічого не раджу, якщо людина сама про це не попросить.

Коли бачу необхідність, ось прям кричить, питаю дозволу. При позитивній відповіді даю зворотний зв’язок.

Якщо ж з ходу роздавати поради / рекомендації / корисності, добра послуга абсолютно знецінюється.

Або навіть можуть і відправити подалі. Це називається «Наздогнати і заподіяти добро».

Це ніколи не працює, коли людина не знає, чого хоче. «Зробіть мене гарною!» – це НІ ПРО ЩО! тому як моє «гарно» і ваше можуть істотно відрізнятися. І тоді можна нескінченно переробляти, і всерівно не буде хорошого результату.

Тому, якщо немає конкретної мети, марно працювати, як би це сумно не було.

Ви можете мені заперечити, що знати свої + і – важливо… Згодна! Але, якщо без розуміння куди і навіщо, то всі ці знання швидко вивітряться з голови.

Мета це не тільки про бренд і бізнес. Дуже часто це може бути легша мета, АЛЕ не менш важлива.

Наприклад, дівчина-керівник, вона успішна на роботі, а от з особистим життям біда. Значить, ми повинні створити такий гардероб, який швидко зможе трансформуватися з ділового в жіночний, менш офіційний. Тому що зайва серйозність в більшості своїй, лякає чоловіків.

І багато подібних запитів. Ще приклад зі звичайного співробітника піднятися до начальницігідне бажання! Але якщо не змінити стиль одягу, не застосувати нову імідж-роль, то і просування чекати не варто.

Як не крути, а наш зовнішній вигляд говорить про нас набагато швидше, ніж ми починаємо говорити.

Я за ГАРМОНІЮ зовнішнього і внутрішнього. Якщо вам комфортно в джинсах і футболці – чудово! Нехай так і буде. Я сама люблю цей вид одягу. Із задоволенням ношу, коли це доречно. І потім, завжди можна «дограти» образ. Аксесуари нам в допомогу 

Але якщо виникає незадоволення, не бажання дивитися на себе в дзеркало, не знаєте, як зробити цікавіше свій зовнішній вигляд, то вам потрібна допомога.

До певного моменту лише одиниці користувалися послугами іміджмейкерів. Трохи більше чули про них, але боялися, не те щоб піти на шопінг, а просто питання задати. Слава Богу, ті темні часи вже позаду! Зараз всі знають, хто такий імідж-стиліст.

Наш одяг – відображення наших думок. І майже завжди наше невміння або небажання одягатися є відображенням наших внутрішніх проблем.

Я вивела ціле правило: «Порядок в шафі – порядок в голові, впевненість в собі, так само і успіх».

 

Ілюстрація до тексту: фото Ельвіра Дутова.