Одарченко Ганна

Моя робота – це любов і життя

Завжди займаюся тільки тим, що відгукується і гріє душу. У мене не буває «робота на роботі», я на зв’язку 24/7.

Дуже люблю спостерігати, коли мої клієнтки і учениці перетворюються, як зовні, так і внутрішньо. Я пишаюся ними і собою. Ми молодці, у нас вийшло!

Дуже люблю працювати з дівчатами 40+. Нам дісталися нелегкі часи СРСР і період після нього… Це два абсолютно різних світи: До і Після. Це не просто різні епохи, між ними прірва… Щоб дозволити собі щось, що не вкладається в поняття # норма, доводитися практично ламати себе. В голові дуже чіткі установки від мами, бабусі, вчителів в школі: міні – вульгарно; яскраве після 30+ неможна; не виділяйся; думай про сім’ю та дітей і таке інше. А де ж вона сама, головна героїня свого життя – прекрасна, розумна, молода, самодостатня сучасна дівчина 40+ років??? Дуже здорово, що зараз можна все і ніхто не подумає, що з тобою щось не так.

Якщо замислитися, то тривалість життя зараз в середньому 80 років. Про що це нам? Суть в тому, що 40 років – це самий РОЗКВІТ. ЗОЛОТИЙ ВІК! Діти виросли. Чоловік прийняв вас такою як є, а якщо ні, то і немає його, чоловіка цього)) Навіщо зайвий вантаж і розчарування?)) Можна йти вчитися танцювати сальсу і Бочата, сміливіші освоюють тверк і стрип-пластику. Можна і потрібно вчити іноземні мови. Ми вже не сидимо на місці. Кордонів немає! Залишилося їх видалити в голові і в ШЛЯХ !!!

Що стосується зовнішності, то і тут немає чітких правил. Образ повинен бути гармонійним. Головне, що вам добре. Якщо красиві ноги, то носимо шорти, це не так відверто як міні, але так само привабливо. Біжутерія та аксесуари – Так! Так! Так! Кеди, кросівки, спорт-стиль – нам все можна!)) Ми дозволяємо собі бути щасливими! Саме тут і зараз. У 40 років життя таке ж, тільки ще цікавіше!

 

Ілюстрація до тексту: фото Ельвіра Дутова.