Мінеральна вода SIRAB: користь для дівчат 40+

Не секрет, що щоденне вживання чистої води сприятливо впливає на наш організм, а зневоднення призводить до сухості шкіри, проблем з травленням і навіть судом в м’язах. У віці 40+ особливо важливо не тільки пити воду в достатній кількості, але ще й обирати правильну. Якій воді віддати перевагу?

Мінеральна вода SIRAB вважається однією з кращих серед лікувально-столових вод Азербайджану. Особливо важливим фактором, що відрізняє її від інших вод, є наявність великої кількості природного вуглекислого газу, що значно збільшує її лікувальні властивості.

Воду SIRAB добувають зі свердловини на території однойменного села в Бабекському районі Нахчиванської АР біля підніжжя гори.

Її назва походить від арабських коренів «сир» і «аб» і перекладається у двох значеннях, як вода достатку і вода, що зберігає таємницю.

Вода SIRAB надає загальнооздоровчий і омолоджуючий ефект через те, шо впливає на кров: сприяє збільшенню гемоглобіну в крові, нормалізує кількість лейкоцитів.

У ході клінічних досліджень з’ясувалося, що мінеральна вода SIRAB сприяє активності підшлункової залози. Це особливо важливо у віці 40+, коли у багатьох виникають проблеми з травленням, закрепи, погіршується вироблення ферментів підшлунковою залозою, що призводить до накопичення організмом токсинів, погіршення загального самопочуття.

У мінеральної води SIRAB є й інші відмінні якості: вона активізує смакові рецептори, тобто ви яскравіше відчуваєте смак страв.

При цьому подавати на стіл її можна вільно, без будь-яких обмежень. Річ у тім, що мінералізація води “Сіраб” не дуже висока й становить 2-3 мг на літр. 

Природна мінеральна лікувально-столова вода SIRAB завоювала гідне визнання не тільки в Азербайджані, але і в Україні, Туреччині, Ірані та в інших країнах.  

SIRAB – вода, якість якої підтверджена часом.